MENU_EVENT_PRINT

Monica ABREGO (Meksika) Ir Hernan ROMERO (JAV) – TU SUR… MI NORTE

Vieta: Klubas Ramybė , Vytauto g. 35, Palanga
Data: 21-Bal-2019
Laikas: 19:00 - 22:00

Monica ABREGO / vokalas (Meksika)
Hernan ROMERO / gitara (JAV) 

„Ramybės“ žiūrovams jau gerai pažįstamas gitaristas virtuozas Hernanas Romero pristatys savo naująją programą su žaviąja dainininke iš Meksikos Monica Abrego.

Programa pavadinta „Tu Sur… Mi Norte...“  – tai muzikinė grožio, aistros, meilės sintezė, nostalgija tarp dviejų kultūrų, folkloro, garsų, istorijos ir kalbos. Virtuozas gitaristas, kompozitorius, Grammy laureatas Hernan Romero ir Meksikos dainininkė Monica Abrego pasakos savo istoriją.

Monica Abrego 
Viena labiausiai išskirtinių ir universalių Meksikos dainininkių, jos repertuare – opera, dainos ir populiarioji muzika. Monica Abrego dainavo prestižiškiausiose Europos, Afrikos ir Jungtinių Valstijų scenose su geriausiais orkestrais ir ansambliais. Muzikinis universalumas, skirtingi žanrai, apima ir tradicinę Meksikos muziką. 
Dainininkė išleido albumus „Alma Mía“, „Canción Mexicana“ ir šiuo metu ruošiamas albumas „Tu Sur ... Mi Norte...“.

Hernan Romero
Gitaristo virtuozo, kompozitoriaus, prodiuserio, Grammy laureato Hernan Romero muzika tai kelionė į jausmų pasaulį – progresyvi ir pilna staigmenų. Jis grojo kartu su žymiausiais muzikantais – Stevi Nicks, Paco de Lucia, Al Di Meola, Alicia Keys ir daugybe kitų. Ypač glaudūs muzikiniai ryšiai jį sieja su gitaros didmeistriu Al Di Meola – Hernanas padėjo įrašyti ne vieną šio muzikanto albumų.
Nuo flamenko iki džiazo ir ritmenbliuzo – tokia plati muzikos paletė atsiskleidžia soliniuose Hernano įrašuose ir projektuose su kitais muzikantais.
Hernanas Romero paperka publiką virtuoziška grojimo technika ir niekada nedingstančia šypsena.

 

Bilietus galima įsigyti Tiketa sistemoje ir viloje "Ramybė" (Vytauto g. 54).
Bilietai rezervuojami telefonu 864846042 arba e-paštu info@klubasramybe.lt