RAMYBĖS KULTŪROS CENTRAS RAMYBĖS KULTŪROS CENTRAS Vytauto g. 35, Palanga

+370 648 46042

Bilietai čia

tiketa logo jpg  logo    
ir viloje RAMYBĖ
(Vytauto g. 54, Palanga)


PATKPSS
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   

KOCH MARSHALL TRIO (JAV)

Data: 14-Bal-2018, Šeštadienis
Laikas: 19:00 -  21:00

 

„Koch Marshall Trio“ – tai amerikiečių muzikantų trio, kurių muzikoje puikiai dera bliuzo, džiazo, fanko, roko ir kantri skambesys. O visa tai dar „pagardinta“ dinamiškomis improvizacijomis, gera humoro doze bei gaivališkomis šėlionėmis. Šiame projekte dalyvauja žymus gitaristas Gregas Kochas, jo sūnus, būgnininkas Dylanas Kochas ir vargonais grojantis Toby Lee Marshallas.

G. Kochas nusipelnė tokių epitetų, kaip „didis talentas“ ar „bauginančiai puikus muzikantas“, kurie skamba iš paties gitaros virtuozo Joe Bonamassa lūpų. Jis yra išleidęs net 15 albumų, kuriuose skamba pati įvairiausia, bet visada kokybiška ir originali muzika. Be to, Gregas yra savotiškas „Fender“ gitarų ambasadorius, kurių gamintojas įtraukė jį į „Top 10“ gitaristų sąrašą. Jis taip pat yra muzikos platintojų „Hal Leonard“ geriausiai parduodamų leidinių autorius ir video instruktorius, be to bendradarbiauja su įvairiais gitarinės muzikos žurnalais ir yra aukštai įvertinto vardinio gitaros priedų komplekto „Greg Koch Gristletone Pickups“ savininkas.

Grego Kocho sūnus Dylanas talentą mušamųjų valdymui parodė jau ankstyvoje vaikystėje, ritmą kaldamas virtuvėje rastomis priemonėmis. Puikų muzikinį išsilavinimą turintis būgnininkas drauge su tėvu grojo su tokiais žymiais muzikantais, kaip Robbenas Fordas, Little Feat's Paul Barrere, Jonas Cleary, Davidas Grissomas, Roscoe Beckas, Malfordas Milliganas ir kt. O neseniai jis buvo nominuotas apdovanojimui Wisconsin Area Music Awards (WAMI) metų būgnininko kategorijoje.

Trečiasis „Koch Marshall Trio“ narys – vargonininkas Toby Lee Marshallas. Jis taip pat kilęs iš muzikalios šeimos ir pradžioje grojo pianinu, kol susižavėjo vargonų skambėjimu. Vos septynerių sūnų tėvas nusivedė į koncertą, kuriame „Hammond B3“ vargonais grojo Steve Cherewanas su grupe „Dr. Mambo's Combo“. Šis instrumentas Toby tiesiog pakerėjo, o netrukus vaikinas jau stebino grojimo juo įgūdžiais - dar būdamas paauglys, grojo su pernai mirusiu legendiniu bliuzmenu Lonnie Brooksu. Vėliau Toby Lee Marshallas bendradarbiavo su kitais garsiais bliuzo atlikėjais, o po asmeninės kūrybinės pertraukos prisijungė prie „Koch Marshall Trio“.

Ne veltui šie trys talentingi muzikantai kartu pripažįstami kaip aukštos kokybės improvizacijų, išlaikant ir originalų skambesį, atlikėjai. Šis trio 2018 m. vasario mėnesį išleido debiutinį albumą „Toby Arrives“, kuriame įamžino pirmuosius 2017 metais netikėtai užsimezgusio kūrybinio bendradarbiavimo vaisius. Daugumą šio albumo dainų bliuzo gerbėjai Lietuvoje galės išgirsti ir trijuose koncertuose Vilniuje, Kaune ir Palangoje.

 

Bilietus galima įsigyti Tiketa sistemoje ir viloje "Ramybė" (Vytauto g. 54).
Bilietai rezervuojami telefonu 864846042 arba e-paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.