RAMYBĖS KULTŪROS CENTRAS RAMYBĖS KULTŪROS CENTRAS Vytauto g. 35, Palanga

+370 648 46042

Bilietai čia

tiketa logo jpg  logo  
ir viloje RAMYBĖ
(Vytauto g. 54, Palanga)


PATKPSS
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

RAMYBĖS galerijoje trys aktorės Neringa Bulotaitė, Diana Sakalauskaitė ir Aurelija Tamulytė kalbasi E.Karnauskaitės eilėraščiais megzdamos poetinį dialogą, perteikdamos savo sielos ir balso virpesius po rugpjūčio dangumi užburiančioje pajūrio erdvėje.

Elena Karnauskaitė – poetė, gyvenanti ir kurianti Palangoje, tačiau jos kūrybinių vakarų geografija driekiasi nuo pajūrio iki Berlyno.

Anot literatūros ir teatro kritikės Gitanos Gugevičiūtės , poetės „kūryba – tai subtilus dialogas su Nijolės Miliauskaitės platoniškos vienatvės poezija ar Juditos Vaičiūnaitės kasdienybės estetizacija“.

Sociologas Artūras Tereškinas sako, kad E.Karnauskaitė savo poezijoje klausia, „koks yra gyventinas moters gyvenimas. Ko ilgėtis tada, kai visko trūksta – ir laiko, ir meilės, ir didelių miestų, ir ateities?“

Iš tikro poetės kūryboje pinasi meilės, vilties ir nevilties, kasdienybės grožio, tiesiog gebėjimo atspėti atspirties taškus šiame takiame pasaulyje temos.

Renginys nemokamas.


Pop klasikos grupė „el Fuego“ jau ne kartą įrodė, kad klasika gali skambėti kitaip. Daugiau kaip aštuonerius metus Lietuvos muzikinėje padangėje gyvuojanti grupė pelnė klausytojų simpatijas savo stipriais balsais, neblėstančia energija ir įspūdingai skambančiais pop-klasikos kūriniais.

Šį kartą aksominių balsų savininkai – Jonas Sakalauskas, Paulius Bagdanavičius ir Rokas Spalinskas leidžiasi į koncertinį turą „Apie meilę...”, kurio metu klausytojų širdis bandys užkariauti puikia nuotaika ir jaukiais muzikiniais tonais. Grupė koncertiniam repertuarui paruošė gražiausias meilės dainas – kai kurias iš jų klausytojai jau turėjo galimybę išgirsti grupės koncertuose, tuo tarpu kitus muzikinius kūrinius „el Fuego” solistai ruošia specialiai šiam koncertiniam turui.

El Fuego "Pasaulis iš meilės"